News

Новини

IT-школяр підтримав першу українську команду на First Robotics Competition у Туреччині
Проект Neurablink вразив суддів конкурсу та виборов перемогу в номінації Judges' Award!
Детальніше
Тетяна Нанаєва: В наших школах співвідношення електронних пристроїв до учнів 1:10. В європейських — 1:2
«Цифрова Україна» — спільний проект парламентського телеканалу «Рада» і «Хай-тек офіс Україна». В ефір завітала голова Комітету з цифровізації освіти при Міністерстві освіти і науки, керівник експертної групи Хай-тек офісу Тетяна Нанаєва. Вона розказала про перші результати роботи комітету, плани, сучасний стан і нову Концепцію цифровізації освіти в Україні.
Детальніше
Перші результати роботи Комітету з цифрових технологій
Комітет є дорадчим консультативним органом, що діє з метою ефективного приватно-державного партнерства в галузі інформаційно-комунікаційних технологій в освіті, підтримання постійного ефективного діалогу із представниками ІТ бізнесу, експертами та громадськими організаціями у сфері ІТ.
Детальніше
ЗА ПІДТРИМКИ «IT-ШКОЛЯР» ВПРОВАДИЛИ БРИТАНСЬКУ МЕТОДИКУ iCOMPUTE
За підтримки соціальної ініціативи «IT-школяр» протягом І семестру на базі НВК №141 «ОРТ» м. Києва учні 2-4 класів вивчали інформатику за сучасною методикою iCompute (Великобританія).
Детальніше
ЧОМУ ВАЖЛИВЕ STEM-НАВЧАННЯ?
Перевага такого навчання — адаптивність. Незважаючи на притаманні здібності, завдяки використанню STEM кожна дитина може досягти успіху. Багато учнів отримують від такого навчання реальне задоволення. Для них зосередження уваги на STEM допомагає почуватися більш зацікавленими в своїй освіті та отримувати від неї більший зиск.
Детальніше
Чи потрібно дитині обирати між точними науками та мистецтвом? Конспект лекції Максима Почебута та Оксани Сітнікової
IT-школяр започаткував проект безкоштовних освітніх лекцій «Батьківські збори». Ми запрошуємо найкращих експертів, які діляться власним досвідом навчання і виховання дітей у добу стрімкого розвитку технологій. Проект відкрила лекція Олексія Барановського про кібербезпеку школярів. Для другої ми обрати доволі провокативну тему — мистецтво і точні науки. Чи виключає одне друге та чи потрібно дітям обирати? AI vs ART. Хто переможе? Спікерами лекції стали Максим Почебут і Оксана Сітнікова — кандидати технічних наук, відомі фахівці індустрії IT і батьки двох талановитих доньок-музиканток. Ми законспектували для вас найцікавіше.
Детальніше
1 2 3 4

Хочу приєднатися