Новини

БІЛЬШЕ 200 УЧНІВ ВІДВІДУЮТЬ ФАКУЛЬТАТИВИ «IT-ШКОЛЯР»

office

Зокрема, в Чернігівській області діти знайомляться з робототехнікою і 3D-моделюванням. У київському навчально-виховному комплексі №167 почали з програмування. Сучасним технологіям дітей вчать практикуючі фахівці, викладачі шкіл-партнерів ініціативи: IT Education Academy, Main School, Центр робототехніки Boteon, STEM-центр «Сократ», Code Club Україна та інші. «У пілотних школах ми впроваджуємо методики, які використовують у позашкільній освіті. Дивимося, як з ними працюють звичайні учні, а не ті, хто мотивований вчитися у позаурочний час. Це зовсім різні діти і різні підходи», — зазначив Сергій Дзюба, заступник директора НВК №141 ОРТ, засновник STEM-центру «Сократ».

Наразі триває технічне оснащення шкіл, де вже з'явилися 3D-принтери.

«Ми зіткнулися з відсутністю комп'ютерів і інтернету навіть у великих школах. Але і цього недостатньо. Для впровадження сучасної інформатики необхідні конструктори з робототехніки, планшети. Ми купили 3D-принтери, в одній зі шкіл зараз розводимо інтернет», — повідомила координатор проекту Віолетта Лісіна.

Нагадаємо, ініціатива «IT-школяр» виникла в грудні 2016 року з метою повного оновлення змісту шкільної інформатики. Ініціатива стартувала з пілотного проекту в 3-х школах. «Пілот» передбачає факультативні заняття з програмування, 3D-моделювання, робототехніки, геймдеву, історії інновацій, розробки сайтів, веб-дизайну, STEM, управління дронами і тд. Ініціативу підтримали 30 партнерів: IT-компанії та освітні центри. Їх методики викладання та навчальні матеріали стали основою програми «пілотних» факультативів. Серед них Cisco Academy, The Future, Цитрус BrainBasket Foundation, Unit city, IT Education Academy, Main School, SmartMe University, Boteon, STEM-центр «Сократ», Roboclub, Code Club Україна, What If education, Kid 'it, НПК ОРТ та інші.

До списку всiх новин
News

Ще новини

В Києві з’явився перший дитячий факультатив з вивчення технологій штучного інтелекту
ІT-школяр поспілкувався з засновником і викладачем.
Детальніше
10 способів зробити навчання цікавішим
Рекомендації магістра наук в галузі освіти у Державному коледжі Буффало, Університет штату Нью-Йорк, Джанель Кокс, які допоможуть учням отримувати задоволення від навчання.
Детальніше
IT-школяр підтримав першу українську команду на First Robotics Competition у Туреччині
Проект Neurablink вразив суддів конкурсу та виборов перемогу в номінації Judges' Award!
Детальніше

Хочу приєднатися