Новини

БІЛЬШЕ 200 УЧНІВ ВІДВІДУЮТЬ ФАКУЛЬТАТИВИ «IT-ШКОЛЯР»

office

Зокрема, в Чернігівській області діти знайомляться з робототехнікою і 3D-моделюванням. У київському навчально-виховному комплексі №167 почали з програмування. Сучасним технологіям дітей вчать практикуючі фахівці, викладачі шкіл-партнерів ініціативи: IT Education Academy, Main School, Центр робототехніки Boteon, STEM-центр «Сократ», Code Club Україна та інші. «У пілотних школах ми впроваджуємо методики, які використовують у позашкільній освіті. Дивимося, як з ними працюють звичайні учні, а не ті, хто мотивований вчитися у позаурочний час. Це зовсім різні діти і різні підходи», — зазначив Сергій Дзюба, заступник директора НВК №141 ОРТ, засновник STEM-центру «Сократ».

Наразі триває технічне оснащення шкіл, де вже з'явилися 3D-принтери.

«Ми зіткнулися з відсутністю комп'ютерів і інтернету навіть у великих школах. Але і цього недостатньо. Для впровадження сучасної інформатики необхідні конструктори з робототехніки, планшети. Ми купили 3D-принтери, в одній зі шкіл зараз розводимо інтернет», — повідомила координатор проекту Віолетта Лісіна.

Нагадаємо, ініціатива «IT-школяр» виникла в грудні 2016 року з метою повного оновлення змісту шкільної інформатики. Ініціатива стартувала з пілотного проекту в 3-х школах. «Пілот» передбачає факультативні заняття з програмування, 3D-моделювання, робототехніки, геймдеву, історії інновацій, розробки сайтів, веб-дизайну, STEM, управління дронами і тд. Ініціативу підтримали 30 партнерів: IT-компанії та освітні центри. Їх методики викладання та навчальні матеріали стали основою програми «пілотних» факультативів. Серед них Cisco Academy, The Future, Цитрус BrainBasket Foundation, Unit city, IT Education Academy, Main School, SmartMe University, Boteon, STEM-центр «Сократ», Roboclub, Code Club Україна, What If education, Kid 'it, НПК ОРТ та інші.

До списку всiх новин
News

Ще новини

Soft skills для дітей. Як і навіщо розвивати?
Soft skills — надпрофесійні навички, тобто такі, що потрібні в будь-якій професії та на будь-якій посаді. Якщо без розвинутих hard skills не отримати хорошу роботу, то без soft skills на ній не вдасться досягти найкращих результатів. Чи потрібні ці навички дитині? Де, як і які саме з них потрібно розвивати?
Детальніше
Відповідальне навчання: Agile і Scrum в шкільному класі
Детальніше
Цифрова трансформація в освіті: е-тренди та навички вчителя
Е-тренди в освіті та цифрові навички вчителя. Конспект виступу голови Комітету з цифрових технологій в освіті при МОН України Тетяні Нанаєвої на Цифровому конгресі для освітян.
Детальніше

Хочу приєднатися