Новини

БІЛЬШЕ 200 УЧНІВ ВІДВІДУЮТЬ ФАКУЛЬТАТИВИ «IT-ШКОЛЯР»

office

Зокрема, в Чернігівській області діти знайомляться з робототехнікою і 3D-моделюванням. У київському навчально-виховному комплексі №167 почали з програмування. Сучасним технологіям дітей вчать практикуючі фахівці, викладачі шкіл-партнерів ініціативи: IT Education Academy, Main School, Центр робототехніки Boteon, STEM-центр «Сократ», Code Club Україна та інші. «У пілотних школах ми впроваджуємо методики, які використовують у позашкільній освіті. Дивимося, як з ними працюють звичайні учні, а не ті, хто мотивований вчитися у позаурочний час. Це зовсім різні діти і різні підходи», — зазначив Сергій Дзюба, заступник директора НВК №141 ОРТ, засновник STEM-центру «Сократ».

Наразі триває технічне оснащення шкіл, де вже з'явилися 3D-принтери.

«Ми зіткнулися з відсутністю комп'ютерів і інтернету навіть у великих школах. Але і цього недостатньо. Для впровадження сучасної інформатики необхідні конструктори з робототехніки, планшети. Ми купили 3D-принтери, в одній зі шкіл зараз розводимо інтернет», — повідомила координатор проекту Віолетта Лісіна.

Нагадаємо, ініціатива «IT-школяр» виникла в грудні 2016 року з метою повного оновлення змісту шкільної інформатики. Ініціатива стартувала з пілотного проекту в 3-х школах. «Пілот» передбачає факультативні заняття з програмування, 3D-моделювання, робототехніки, геймдеву, історії інновацій, розробки сайтів, веб-дизайну, STEM, управління дронами і тд. Ініціативу підтримали 30 партнерів: IT-компанії та освітні центри. Їх методики викладання та навчальні матеріали стали основою програми «пілотних» факультативів. Серед них Cisco Academy, The Future, Цитрус BrainBasket Foundation, Unit city, IT Education Academy, Main School, SmartMe University, Boteon, STEM-центр «Сократ», Roboclub, Code Club Україна, What If education, Kid 'it, НПК ОРТ та інші.

До списку всiх новин
News

Ще новини

Чему учить детей. Шесть навыков для успешного будущего
Валерий Омельченко, вице-президент Ассоциации налогоплательщиков Украины, автор социальной инициативы ІТ-школяр, владелец HUB 4.0.
Детальніше
Цифровізація економіки неможлива без відповідних зрушень в освіті, без послідовних, системних зусиль всіх стейкхолдерів, — Тетяна Нанаєва
Комітет з цифрових технологій в освіті при МОН України обговорив проблеми цифровізації освіти, прозвітував про роботу за 2018-2019 н.р. та плани на майбутнє.
Детальніше
Слідом за кібербезпекою в українські школи йде мікроелектроніка
Сучасна школа потребує сучасних знань!
Детальніше

Хочу приєднатися