Новини

IT-школяр підтримав першу українську команду на First Robotics Competition у Туреччині

office

Вперше команда з України взяла участь у міжнародних змаганнях школярів з робототехніки First Robotics Competition, які проходили у Стамбулі.

Цьогорічною темою змагань стала Космічна місія. За путівку до наступного етапу в США боролися 32 команди. Українська дрім-тім Neurablink у складі учнів 9-11 класів з різних навчальних закладів міста Києва та менторів, вчителів НВК №141 «ОРТ» м. Києва Сергія Дзюби та Романа Черненка, протягом півтора місяця працювала над конкурсним завданням — розробляла свою версію «космічного» робота. Він мав імітувати завантаження космічних бункерів. На практиці робот наповнював різнорівневі відсіки кулями: ліфт підіймав груз на відповідний «поверх», зачиняв зайві отвори відсіків та наповнював їх кулями. І хоча нашій команді довелося попрацювати в екстремальних умовах (електроніка для робота прибула з США за 2 дні до вильоту в Туреччину), проект Neurablink вразив суддів конкурсу та виборов перемогу в номінації Judges' Award. IT-школяр разом зі STEM-центр "Сократ", 3M, FIRST Robotics Team 1710 і Hammerers стали спонсорами Neurablink та зробили участь наших школярів у змаганнях можливою.

Крім того, українська команда молодшого віку (7-10 класи) OSIP (учні НВК №141 «ОРТ» м. Києва) також вперше взяла участь у регіональному етапі First Tech Challenge, що проходив у Румунії. Команда розробила робота і, за умовами змагань, півроку вела інженерний журнал з детальним описом роботи над проектом. Спонсорами команди OSIP стали Благодійна установа «Освітні ресурси та технологічний тренінг», DIXI Education, STEM-центр "Сократ".

Обидві команди тренувалися на базі НВК №141 «ОРТ» міста Києва, який люб’язно надав приміщення та обладнання двом командам для побудови роботів.

Ми щиро вітаємо переможців та дякуємо партнерам! Немає жодних сумнівів, що здобутий досвід стане запорукою перемоги юних українських робототехніків у наступних змаганнях!

До списку всiх новин
News

Ще новини

В Києві з’явився перший дитячий факультатив з вивчення технологій штучного інтелекту
ІT-школяр поспілкувався з засновником і викладачем.
Детальніше
10 способів зробити навчання цікавішим
Рекомендації магістра наук в галузі освіти у Державному коледжі Буффало, Університет штату Нью-Йорк, Джанель Кокс, які допоможуть учням отримувати задоволення від навчання.
Детальніше
Тетяна Нанаєва: В наших школах співвідношення електронних пристроїв до учнів 1:10. В європейських — 1:2
«Цифрова Україна» — спільний проект парламентського телеканалу «Рада» і «Хай-тек офіс Україна». В ефір завітала голова Комітету з цифровізації освіти при Міністерстві освіти і науки, керівник експертної групи Хай-тек офісу Тетяна Нанаєва. Вона розказала про перші результати роботи комітету, плани, сучасний стан і нову Концепцію цифровізації освіти в Україні.
Детальніше

Хочу приєднатися