Новини

IT-школяр підтримав першу українську команду на First Robotics Competition у Туреччині

office

Вперше команда з України взяла участь у міжнародних змаганнях школярів з робототехніки First Robotics Competition, які проходили у Стамбулі.

Цьогорічною темою змагань стала Космічна місія. За путівку до наступного етапу в США боролися 32 команди. Українська дрім-тім Neurablink у складі учнів 9-11 класів з різних навчальних закладів міста Києва та менторів, вчителів НВК №141 «ОРТ» м. Києва Сергія Дзюби та Романа Черненка, протягом півтора місяця працювала над конкурсним завданням — розробляла свою версію «космічного» робота. Він мав імітувати завантаження космічних бункерів. На практиці робот наповнював різнорівневі відсіки кулями: ліфт підіймав груз на відповідний «поверх», зачиняв зайві отвори відсіків та наповнював їх кулями. І хоча нашій команді довелося попрацювати в екстремальних умовах (електроніка для робота прибула з США за 2 дні до вильоту в Туреччину), проект Neurablink вразив суддів конкурсу та виборов перемогу в номінації Judges' Award. IT-школяр разом зі STEM-центр "Сократ", 3M, FIRST Robotics Team 1710 і Hammerers стали спонсорами Neurablink та зробили участь наших школярів у змаганнях можливою.

Крім того, українська команда молодшого віку (7-10 класи) OSIP (учні НВК №141 «ОРТ» м. Києва) також вперше взяла участь у регіональному етапі First Tech Challenge, що проходив у Румунії. Команда розробила робота і, за умовами змагань, півроку вела інженерний журнал з детальним описом роботи над проектом. Спонсорами команди OSIP стали Благодійна установа «Освітні ресурси та технологічний тренінг», DIXI Education, STEM-центр "Сократ".

Обидві команди тренувалися на базі НВК №141 «ОРТ» міста Києва, який люб’язно надав приміщення та обладнання двом командам для побудови роботів.

Ми щиро вітаємо переможців та дякуємо партнерам! Немає жодних сумнівів, що здобутий досвід стане запорукою перемоги юних українських робототехніків у наступних змаганнях!

До списку всiх новин
News

Ще новини

Вдруге «IT-школяр» підтримує українські команди на міжнародних змаганнях First Robotics Competition та First Tech Challenge
Українські команди юних робототехніків та NeuraBlink! 7851 та Noosphere Robotics 14438 готуються до міжнародних змагань.
Детальніше
IT-школяр став партнером Національної коаліції цифрових трансформацій
Головна мета коаліції — вдихнути нове життя в економіку та суспільство України, втілюючи цифрові трансформації.
Детальніше
ТОП-шкіл: Де дітям вивчати програмування у 2019 році?
IT-школяр разом із партнерами розповідає, де школярам опановувати сучасні технології.
Детальніше

Хочу приєднатися