Новини

IT-школяр підтримав першу українську команду на First Robotics Competition у Туреччині

office

Вперше команда з України взяла участь у міжнародних змаганнях школярів з робототехніки First Robotics Competition, які проходили у Стамбулі.

Цьогорічною темою змагань стала Космічна місія. За путівку до наступного етапу в США боролися 32 команди. Українська дрім-тім Neurablink у складі учнів 9-11 класів з різних навчальних закладів міста Києва та менторів, вчителів НВК №141 «ОРТ» м. Києва Сергія Дзюби та Романа Черненка, протягом півтора місяця працювала над конкурсним завданням — розробляла свою версію «космічного» робота. Він мав імітувати завантаження космічних бункерів. На практиці робот наповнював різнорівневі відсіки кулями: ліфт підіймав груз на відповідний «поверх», зачиняв зайві отвори відсіків та наповнював їх кулями. І хоча нашій команді довелося попрацювати в екстремальних умовах (електроніка для робота прибула з США за 2 дні до вильоту в Туреччину), проект Neurablink вразив суддів конкурсу та виборов перемогу в номінації Judges' Award. IT-школяр разом зі STEM-центр "Сократ", 3M, FIRST Robotics Team 1710 і Hammerers стали спонсорами Neurablink та зробили участь наших школярів у змаганнях можливою.

Крім того, українська команда молодшого віку (7-10 класи) OSIP (учні НВК №141 «ОРТ» м. Києва) також вперше взяла участь у регіональному етапі First Tech Challenge, що проходив у Румунії. Команда розробила робота і, за умовами змагань, півроку вела інженерний журнал з детальним описом роботи над проектом. Спонсорами команди OSIP стали Благодійна установа «Освітні ресурси та технологічний тренінг», DIXI Education, STEM-центр "Сократ".

Обидві команди тренувалися на базі НВК №141 «ОРТ» міста Києва, який люб’язно надав приміщення та обладнання двом командам для побудови роботів.

Ми щиро вітаємо переможців та дякуємо партнерам! Немає жодних сумнівів, що здобутий досвід стане запорукою перемоги юних українських робототехніків у наступних змаганнях!

До списку всiх новин
News

Ще новини

Soft skills для дітей. Як і навіщо розвивати?
Soft skills — надпрофесійні навички, тобто такі, що потрібні в будь-якій професії та на будь-якій посаді. Якщо без розвинутих hard skills не отримати хорошу роботу, то без soft skills на ній не вдасться досягти найкращих результатів. Чи потрібні ці навички дитині? Де, як і які саме з них потрібно розвивати?
Детальніше
Відповідальне навчання: Agile і Scrum в шкільному класі
Детальніше
Цифрова трансформація в освіті: е-тренди та навички вчителя
Е-тренди в освіті та цифрові навички вчителя. Конспект виступу голови Комітету з цифрових технологій в освіті при МОН України Тетяні Нанаєвої на Цифровому конгресі для освітян.
Детальніше

Хочу приєднатися