Новини

«IT-ШКОЛЯР» РОЗПОЧАВ ВПРОВАДЖЕННЯ БРИТАНСЬКОЇ МЕТОДИКИ ВИКЛАДАННЯ ІНФОРМАТИКИ iCOMPUTE В УКРАЇНІ

office

Соціальний проект «IT-школяр» разом з партнерами розпочав впровадження в шкільну програму передового досвіду навчання інформаційним технологіям за сучасними методиками iCompute (Великобританія). Про це повідомив автор проекту «IT-школяр», віце-президент АППУ Валерій Омельченко.

Методики розроблені для викладання інформатики в 1-6 класах. Вони містять поурочне календарне планування, методичні матеріали до кожного уроку для вчителя та учня, тестове оцінювання та завдання для нього з кожної теми. «Методика iCompute містить такі сучасні теми як основи кібербезпеки, створення анімації та інтерактивних електронних книжок, робототехніка, розробка комп’ютерних ігор і додатків, створення веб-сторінок, криптографія. Цю методику створили в Великобританії, сконцентрувавши найактуальніші теоретичні дослідження та практичні завдання. Впевнений, iCompute успішно пройде апробацію та стане відомим у багатьох українських школах», — сказав Валерій Омельченко.

Впровадження методики розпочалося з вересня на базі НВК №141 «ОРТ» м. Київ. Заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель інформатики комплексу Сергій Дзюба повідомив, що після інтеграції iCompute у навчальний процес НВК, будуть розроблені методичні рекомендації щодо впровадження курсу в інших навчальних закладах України. «Відтепер у нашому навчальному комплексі навчання інформатики буде проходити з використанням сучасних матеріалів та методик iCompute. Досвід, що отримаємо, будемо поширювати серед інших шкіл. Методичне забезпечення iCompute, частина програмних додатків та планшети iPAD придбані завдяки ініціативі «IT-школяр» та всесвітній організації World ORT», — додав Сергій Дзюба.

***

«IT-школяр» — соціальний проект, що об’єднав лідерів IT-освіти і IT-бізнесу заради якісного оновлення змісту шкільної освіти. За підтримки Міністерства освіти і науки України та громадських діячів проект втілює в життя однойменна робоча група. У 2018 році проект розпочався в трьох пілотних школах Києва і Чернігівщини. Протягом семестру понад 200 дітей безкоштовно відвідували факультативні заняття з програмування, робототехніки, gamedev, VR/AR, 3D-друку, кібербезпеки, створення web-сайтів та управління дронами.

Більше інформації про методику iCompute можна дізнатися за посиланням.

До списку всiх новин
News

Ще новини

Чему учить детей. Шесть навыков для успешного будущего
Валерий Омельченко, вице-президент Ассоциации налогоплательщиков Украины, автор социальной инициативы ІТ-школяр, владелец HUB 4.0.
Детальніше
Цифровізація економіки неможлива без відповідних зрушень в освіті, без послідовних, системних зусиль всіх стейкхолдерів, — Тетяна Нанаєва
Комітет з цифрових технологій в освіті при МОН України обговорив проблеми цифровізації освіти, прозвітував про роботу за 2018-2019 н.р. та плани на майбутнє.
Детальніше
Слідом за кібербезпекою в українські школи йде мікроелектроніка
Сучасна школа потребує сучасних знань!
Детальніше

Хочу приєднатися