Новини

«IT-ШКОЛЯР» РОЗПОЧАВ ВПРОВАДЖЕННЯ БРИТАНСЬКОЇ МЕТОДИКИ ВИКЛАДАННЯ ІНФОРМАТИКИ iCOMPUTE В УКРАЇНІ

office

Соціальний проект «IT-школяр» разом з партнерами розпочав впровадження в шкільну програму передового досвіду навчання інформаційним технологіям за сучасними методиками iCompute (Великобританія). Про це повідомив автор проекту «IT-школяр», віце-президент АППУ Валерій Омельченко.

Методики розроблені для викладання інформатики в 1-6 класах. Вони містять поурочне календарне планування, методичні матеріали до кожного уроку для вчителя та учня, тестове оцінювання та завдання для нього з кожної теми. «Методика iCompute містить такі сучасні теми як основи кібербезпеки, створення анімації та інтерактивних електронних книжок, робототехніка, розробка комп’ютерних ігор і додатків, створення веб-сторінок, криптографія. Цю методику створили в Великобританії, сконцентрувавши найактуальніші теоретичні дослідження та практичні завдання. Впевнений, iCompute успішно пройде апробацію та стане відомим у багатьох українських школах», — сказав Валерій Омельченко.

Впровадження методики розпочалося з вересня на базі НВК №141 «ОРТ» м. Київ. Заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель інформатики комплексу Сергій Дзюба повідомив, що після інтеграції iCompute у навчальний процес НВК, будуть розроблені методичні рекомендації щодо впровадження курсу в інших навчальних закладах України. «Відтепер у нашому навчальному комплексі навчання інформатики буде проходити з використанням сучасних матеріалів та методик iCompute. Досвід, що отримаємо, будемо поширювати серед інших шкіл. Методичне забезпечення iCompute, частина програмних додатків та планшети iPAD придбані завдяки ініціативі «IT-школяр» та всесвітній організації World ORT», — додав Сергій Дзюба.

***

«IT-школяр» — соціальний проект, що об’єднав лідерів IT-освіти і IT-бізнесу заради якісного оновлення змісту шкільної освіти. За підтримки Міністерства освіти і науки України та громадських діячів проект втілює в життя однойменна робоча група. У 2018 році проект розпочався в трьох пілотних школах Києва і Чернігівщини. Протягом семестру понад 200 дітей безкоштовно відвідували факультативні заняття з програмування, робототехніки, gamedev, VR/AR, 3D-друку, кібербезпеки, створення web-сайтів та управління дронами.

Більше інформації про методику iCompute можна дізнатися за посиланням.

До списку всiх новин
News

Ще новини

Вдруге «IT-школяр» підтримує українські команди на міжнародних змаганнях First Robotics Competition та First Tech Challenge
Українські команди юних робототехніків та NeuraBlink! 7851 та Noosphere Robotics 14438 готуються до міжнародних змагань.
Детальніше
IT-школяр став партнером Національної коаліції цифрових трансформацій
Головна мета коаліції — вдихнути нове життя в економіку та суспільство України, втілюючи цифрові трансформації.
Детальніше
ТОП-шкіл: Де дітям вивчати програмування у 2019 році?
IT-школяр разом із партнерами розповідає, де школярам опановувати сучасні технології.
Детальніше

Хочу приєднатися