Новини

МОН І IT-ШКОЛЯР ОБ’ЄДНАЛИСЯ У КОМІТЕТ З ЦИФРОВИХ ОСВІТНІХ ТЕХНОЛОГІЙ

office

Комітет створений в рамках виконання Меморандуму про співпрацю, підписаного Міністерством і соціальним проектом «IT-школяр» в квітні цього року. До складу комітету увійшли викладачі загальноосвітніх шкіл і вищих навчальних закладів, представники комерційної IT-освіти і IT-компаній. Комітет буде надавати міністерству експертну та консультаційну допомогу в розробці нової навчальної програми з інформатики для 1-12 класів, сучасних методик викладання предмета, вимог до підручників і шкільного цифровому обладнанню. Окрему увагу планують приділити підвищенню кваліфікації вчителів інформатики та підготовці майбутніх педагогів.

Мета проекту "IT-школяр" змінити не тільки зміст шкільної інформатики, але взагалі підходи до середньої освіти.

«Школа не може бути автономною від навколишньої дійсності. Разом з фундаментальними знаннями вона повинна знайомити дітей з сучасними технологіями, готувати їх до нових професій, давати навички, затребувані в сучасному світі. Ми вдячні міністерству за підтримку і відкритість до громадських ініціатив. Тепер у нас є інтелектуальний, технологічний та адміністративний ресурс для прогресивних змін в школі», — сказав автор проекту, віце-президент АППУ Валерій Омельченко.

Нагадаємо, в рамках проекту «IT-школяр» протягом семестру в трьох загальноосвітніх школах Києва та Чернігівської області проходили безкоштовні факультативні заняття з програмування, 3D-друку, технологій віртуальної реальності, створення сайтів та ігор, управління дронамі і інші. Проект був створений в грудні 2016 року. До однойменної робочої групи приєдналися близько 30 компаній в сфері IT-бізнесу і IT-освіти.

До списку всiх новин
News

Ще новини

В Києві з’явився перший дитячий факультатив з вивчення технологій штучного інтелекту
ІT-школяр поспілкувався з засновником і викладачем.
Детальніше
10 способів зробити навчання цікавішим
Рекомендації магістра наук в галузі освіти у Державному коледжі Буффало, Університет штату Нью-Йорк, Джанель Кокс, які допоможуть учням отримувати задоволення від навчання.
Детальніше
IT-школяр підтримав першу українську команду на First Robotics Competition у Туреччині
Проект Neurablink вразив суддів конкурсу та виборов перемогу в номінації Judges' Award!
Детальніше

Хочу приєднатися