Новини

Слідом за кібербезпекою в українські школи йде мікроелектроніка

office
Навчально-методичний комплект профільного курсу за вибором для 10-11-х класів «Практична мікроелектроніка» (автори Дзюба С.М., Паладюк А.А., Черненко Р.М.) набув грифу «Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах». Курс є наступним рівнем після навчання мікроелектроніки з використанням Arduino за навчальною програмою курсу за вибором з трудового навчання для 9 класів загальноосвітніх навчальних закладів «Технологія створення електронних приладів» (Дзюба С. М., Кіт І. В., Кіт О. Г., Мічуріна Г. В., Хачатрян С. А.). Даний курс передбачає використання сучасних контролерів myRIO компанії National Instruments та мови програмування LabView. Сучасна школа потребує сучасних знань!
До списку всiх новин
News

Ще новини

Soft skills для дітей. Як і навіщо розвивати?
Soft skills — надпрофесійні навички, тобто такі, що потрібні в будь-якій професії та на будь-якій посаді. Якщо без розвинутих hard skills не отримати хорошу роботу, то без soft skills на ній не вдасться досягти найкращих результатів. Чи потрібні ці навички дитині? Де, як і які саме з них потрібно розвивати?
Детальніше
Відповідальне навчання: Agile і Scrum в шкільному класі
Детальніше
Цифрова трансформація в освіті: е-тренди та навички вчителя
Е-тренди в освіті та цифрові навички вчителя. Конспект виступу голови Комітету з цифрових технологій в освіті при МОН України Тетяні Нанаєвої на Цифровому конгресі для освітян.
Детальніше

Хочу приєднатися