Новини

Слідом за кібербезпекою в українські школи йде мікроелектроніка

office
Навчально-методичний комплект профільного курсу за вибором для 10-11-х класів «Практична мікроелектроніка» (автори Дзюба С.М., Паладюк А.А., Черненко Р.М.) набув грифу «Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах». Курс є наступним рівнем після навчання мікроелектроніки з використанням Arduino за навчальною програмою курсу за вибором з трудового навчання для 9 класів загальноосвітніх навчальних закладів «Технологія створення електронних приладів» (Дзюба С. М., Кіт І. В., Кіт О. Г., Мічуріна Г. В., Хачатрян С. А.). Даний курс передбачає використання сучасних контролерів myRIO компанії National Instruments та мови програмування LabView. Сучасна школа потребує сучасних знань!
До списку всiх новин
News

Ще новини

Чему учить детей. Шесть навыков для успешного будущего
Валерий Омельченко, вице-президент Ассоциации налогоплательщиков Украины, автор социальной инициативы ІТ-школяр, владелец HUB 4.0.
Детальніше
Цифровізація економіки неможлива без відповідних зрушень в освіті, без послідовних, системних зусиль всіх стейкхолдерів, — Тетяна Нанаєва
Комітет з цифрових технологій в освіті при МОН України обговорив проблеми цифровізації освіти, прозвітував про роботу за 2018-2019 н.р. та плани на майбутнє.
Детальніше
В Україні школярі вивчатимуть основи кібербезпеки
Вже з початку нового навчального року.
Детальніше

Хочу приєднатися