Новини

ТОП-шкіл: Де дітям вивчати програмування у 2019 році?

office
Навіщо дитині вивчати IT? Хоча б тому, що сьогодні не існує галузі, яка б не потребувала таких фахівців. Щомісяця на популярному українському ресурсі пошуку роботи work.ua публікують 1600 вакансій, і це тільки для програмістів. А як щодо інженерів, дизайнерів, фахівців з big data та штучного інтелекту, робототехніки, системних адміністраторів, аніматорів, розробників ігор? Сьогодні бути з технологіями на «ти» означає завтра стати затребуваним фахівцем на глобальному ринку праці. Недарма США, Фінляндія та Великобританія запровадили навчання IT з початкової школи. IT-школяр разом із партнерами розповідає, де школярам опановувати сучасні технології в 2019 році.

Technology Nation Kids

Всеукраїнський освітній проект Фонду BrainBasket. Курси спрямовані на Scratch, основи HTML/CSS та Python. Гейміфікація зробить заняття цікавими веселими навіть для наймолодших. Більше інформації на сайті.

STEM-центр Сократ

STEM — це science, technology, engineering, math. Для опанування кожного з цих напрямів доступні курси: робототехніка (1-11 класи), веб-дизайн (7-11 класи), програмування (5-11 класи), створення комп'ютерних ігор (1--11 класи), навчання в STEM-лабораторії (1-4 класи). Більше інформації на сайті.

Code Club UA

Національна мережа волонтерів та викладачів, які працюють в безкоштовних гуртках кодування для дітей віком 9-11 років. Діти вивчають Scratch, HTML & CSS, Python. Користуючись навчальними програмами, швидко починають створювати власні комп’ютерні ігри, мультфільми та веб-сайти. Наразі в Україні створено 502 локації Code Club. Більше інформації на сайті.

ITEA

Багато курсів для дітей від 10 років за напрямками: програмування, front end, дизайн і математика. Навчання побудовано за моделлю STEM, коли різні науки вивчають за допомогою практики: дослідів, експериментів, моделювання, тощо. Більше інформації на сайті.

Main School

Альтернативна школа гармонійного розвитку дитини. Навчання побудовано на STEM та інноваціях. Проектне навчання, яке розвиває soft skills та підготує дитину до майбутньої професії. Безліч напрямків для дітей від 9 років: Основи 3D-моделювання, Python, Робототехніка, PHP & MYSQL, С#, JavaScript. Більше інформації на сайті.

KidIT

Це IT-школа для наймолодших: тут навчають дітей віком від 5 років! Школа працює у 15 містах України та пропонує навчання за напрямками: Scratch, Tynker, Minecraft, STEM with Dash, Python, Експерт цифрового світу — це той шкільний курс із інформатики, але без нудної теорії та застарілого програмного забезпечення. Більше інформації на сайті

Udemy

Понад 100 000 онлайн-відеокурсів за напрямками: бізнес, дизайн, розробка, IT та ПЗ. Для підлітків і дорослих, для навчання та підвищення кваліфікації. Перелік курсів оновлюється та доповнюється щомісяця. Більше інформації на сайті.

Infopulse Univer

Це освітній «підрозділ» відомої української IT-компанії «Інфопульс Україна». Тут навчають айтішників — системно та ретельно підбираючи курси для кожної спеціальності. Кожний курс охоплює максимальне коло тем, які стануть у нагоді при опануванні обраної спеціальності. Більше інформації на сайті.

Codestars

Освітня платформа, створена всесвітньо відомим викладачем Робом Персивалем. Курси Codestars — веселі, практичні і коплексні онлайн-заняття з найзатребуваніших напрямків IT. Від мов прогамування до цифрового маркетингу, створення вжитків, тощо. Навчання на платформі прийшли більше 500 тисяч користувачів по всьому світу. Більше інформації на сайті.
До списку всiх новин
News

Ще новини

IT-школяр став партнером Національної коаліції цифрових трансформацій
Головна мета коаліції — вдихнути нове життя в економіку та суспільство України, втілюючи цифрові трансформації.
Детальніше
8 способів використання технологій в аудиторіях задля трансформування процесу викладання та навчання
Представляємо 8 способів, завдяки яким інтеграція технологій трансформує процес викладання та навчання: від використання слайд-шоу до ігрового навчання.
Детальніше
Чему учить детей. Шесть навыков для успешного будущего
Валерий Омельченко, вице-президент Ассоциации налогоплательщиков Украины, автор социальной инициативы ІТ-школяр, владелец HUB 4.0.
Детальніше

Хочу приєднатися