Новини

В Україні школярі вивчатимуть основи кібербезпеки

office
З вересня 2019 року учні загальноосвітніх навчальних закладів України матимуть можливість навчатися основам кібербезпеки. До існуючої програми «Ведення в кібербезпеку» (автори Войцеховський М.О, Гапонюк Ю.М., Густяк О.М., Дзюба С.М.,Проценко Т.Г.) додана програма «Основи кібербезпеки» (автори Войцеховський М.О, Проценко Т.Г, Гапонюк Ю.М.).
Ці навчальні програми можна вивчати за електронними навчальними посібниками «Введення в кібербезпеку» і «Основи кібербезпеки», які розроблені фахівцями Cisco і також схвалені для використання у загальноосвітніх навчальних закладах Інститутом модернізації змісту освіти. Матеріали курсів доступні через навчальний портал академій Cisco, до якого будь-яка школа має можливість приєднатися.
До списку всiх новин
News

Ще новини

Чему учить детей. Шесть навыков для успешного будущего
Валерий Омельченко, вице-президент Ассоциации налогоплательщиков Украины, автор социальной инициативы ІТ-школяр, владелец HUB 4.0.
Детальніше
Цифровізація економіки неможлива без відповідних зрушень в освіті, без послідовних, системних зусиль всіх стейкхолдерів, — Тетяна Нанаєва
Комітет з цифрових технологій в освіті при МОН України обговорив проблеми цифровізації освіти, прозвітував про роботу за 2018-2019 н.р. та плани на майбутнє.
Детальніше
Слідом за кібербезпекою в українські школи йде мікроелектроніка
Сучасна школа потребує сучасних знань!
Детальніше

Хочу приєднатися