Новини

В Україні школярі вивчатимуть основи кібербезпеки

office
З вересня 2019 року учні загальноосвітніх навчальних закладів України матимуть можливість навчатися основам кібербезпеки. До існуючої програми «Ведення в кібербезпеку» (автори Войцеховський М.О, Гапонюк Ю.М., Густяк О.М., Дзюба С.М.,Проценко Т.Г.) додана програма «Основи кібербезпеки» (автори Войцеховський М.О, Проценко Т.Г, Гапонюк Ю.М.).
Ці навчальні програми можна вивчати за електронними навчальними посібниками «Введення в кібербезпеку» і «Основи кібербезпеки», які розроблені фахівцями Cisco і також схвалені для використання у загальноосвітніх навчальних закладах Інститутом модернізації змісту освіти. Матеріали курсів доступні через навчальний портал академій Cisco, до якого будь-яка школа має можливість приєднатися.
До списку всiх новин
News

Ще новини

Soft skills для дітей. Як і навіщо розвивати?
Soft skills — надпрофесійні навички, тобто такі, що потрібні в будь-якій професії та на будь-якій посаді. Якщо без розвинутих hard skills не отримати хорошу роботу, то без soft skills на ній не вдасться досягти найкращих результатів. Чи потрібні ці навички дитині? Де, як і які саме з них потрібно розвивати?
Детальніше
Відповідальне навчання: Agile і Scrum в шкільному класі
Детальніше
Цифрова трансформація в освіті: е-тренди та навички вчителя
Е-тренди в освіті та цифрові навички вчителя. Конспект виступу голови Комітету з цифрових технологій в освіті при МОН України Тетяні Нанаєвої на Цифровому конгресі для освітян.
Детальніше

Хочу приєднатися