Новини

Вдруге «IT-школяр» підтримує українські команди на міжнародних змаганнях First Robotics Competition та First Tech Challenge

office

Українські команди юних робототехніків та NeuraBlink! 7851 та Noosphere Robotics 14438 готуються до міжнародних змагань First Robotics Competition та First Tech Challenge. Регіональні конкурси відбудуться в березні 2020 року в Туреччині та Румунії відповідно. Команди зі всього світу боротимуться за путівку у фінал в США.

Нагадаємо, First Robotics Competition (для учнів 9-11 класів) та First Tech Challenge (7-10 класи) проходять щорічно. Впеше українські команди взяли участь в змаганнях торік. Noosphere Robotics 14438 та NeuraBlink! збудували власних роботів та гідно представили жовто-сині кольори. Учасники NeuraBlink! вразили суддів First Robotics Competition-2019 та вибороли перемогу в номінації Judges' Award.

«Участь і тим більше перемоги в таких змаганнях — це майбутні перемоги української економіки, адже так школярі опановують цілу низку необхідних навичок і компетенцій, які потім використають у створенні власних компаній і стартапів. Це і є глобальна місія освітньої ініціативи «IT-школяр», то ж ми продовжуємо допомагати та інвестувати в майбутнє», — сказав засновник «IT-школяра», віце-президент Асоціації платників податків України Валерій Омельченко.

Другий рік поспіль команди готуються до змагань на базі НВК №141 «ОРТ» міста Києва під керівництвом досвідчених менторів Сергія Дзюби та Романа Черненка. Попереду у команд багато роботи: в Туреччині та Румунії вони змагатимуться у близько 12 номінаціях. «Суть змагань не лише побудувати робота, але розбудувати потужну команду, де кожний учасник має власний фронт роботи: хтось збирає робота, хтось його програмує, є відповідальні за дизайн, зйомку та монтаж відео, соціальні мережі, маркетингову стратегію», — розповідає Сергій Дзюба. Крім того, протягом всього сезону команди мають вести інженерні журнали з детальним описом кожного етапу роботи, розрахунками, програмним кодом, досягненнями та невдачами під час виконання завдання.

Сергій Дзюба також повідомив, що вже з наступного року регіональний етап змагань може вперше приймати Україна: «Ми працюємо над отриманням цього статусу, щоби наші команди могли змагатися на регіональному рівні, не виїзджаючи за кордон, а також щоби приймати учасників з інших країн».

До списку всiх новин
News

Ще новини

Soft skills для дітей. Як і навіщо розвивати?
Soft skills — надпрофесійні навички, тобто такі, що потрібні в будь-якій професії та на будь-якій посаді. Якщо без розвинутих hard skills не отримати хорошу роботу, то без soft skills на ній не вдасться досягти найкращих результатів. Чи потрібні ці навички дитині? Де, як і які саме з них потрібно розвивати?
Детальніше
Відповідальне навчання: Agile і Scrum в шкільному класі
Детальніше
Цифрова трансформація в освіті: е-тренди та навички вчителя
Е-тренди в освіті та цифрові навички вчителя. Конспект виступу голови Комітету з цифрових технологій в освіті при МОН України Тетяні Нанаєвої на Цифровому конгресі для освітян.
Детальніше

Хочу приєднатися